Här finns vi!

Martin Törnblom

VD/Behörig Ingenjör Inbrottslarm 010-7888741 martin@larm-sakerhet.se

Tim Ahde

Kundansvarig 010-7888772 tim@larm-sakerhet.se

Jenny Törnblom

Ekonomi / Kvalitetsansvarig 010-7888748 jenny@larm-sakerhet.se

Katarina Spindler

Serviceansvarig / Administration 010-7888749 katarina@larm-sakerhet.se

Mathias Lindén

Projektledare / Tekniker 010-7888743 mathias@larm-sakerhet.se

Jonas Öster

Tekniker 010-7888742 jonas@larm-sakerhet.se

Pär Hansen

Tekniker 010-7888745 per@larm-sakerhet.se

Stefan Sandberg

Tekniker 010-7888744 stefan@larm-sakerhet.se

Pontus Henningsson

Tekniker 010-7888747 pontus@larm-sakerhet.se

Saga Cederskog

Tekniker 010-7888746 saga@larm-sakerhet.se

Sargis Paronikyan

Tekniker sargis@larm-sakerhet.se

Rickard Bredenberg

Marknadsföring 070-784 43 43 rickard@larm-sakerhet.se

Kontakta oss

Fyll i dina kontaktuppgifter, så kontaktar vi dig inom kort, eller kontakta oss direkt på 021-801260 eller info@larm-sakerhet.se