Här finns vi!

Person placeholder

Martin Törnblom

VD / Behörig Ingenjör Inbrottslarm 010-7888741 martin@larm-sakerhet.se
Person placeholder

Tim Ahde

Platschef / Behörig Ingenjör Kameraövervakning 010-7888772 tim@larm-sakerhet.se
Person placeholder

Jenny Törnblom

Ekonomi / Kvalitetsansvarig 010-7888748 jenny@larm-sakerhet.se
Person placeholder

Katarina Spindler

Serviceansvarig / Administration 010-7888749 katarina@larm-sakerhet.se
Person placeholder

Jonas Öster

Tekniker 010-7888742 jonas@larm-sakerhet.se
Person placeholder

Pär Hansen

Tekniker 010-7888745 per@larm-sakerhet.se
Person placeholder

Stefan Sandberg

Tekniker 010-7888744 stefan@larm-sakerhet.se
Person placeholder

Pontus Henningsson

Tekniker 010-7888747 pontus@larm-sakerhet.se
Person placeholder

Saga Cederskog

Tekniker 010-7888746 saga@larm-sakerhet.se
Person placeholder

Viktor Törnblom

Tekniker viktor@larm-sakerhet.se
Person placeholder

Rickard Bredenberg

Marknadsföring 070-784 43 43 rickard@larm-sakerhet.se

Kontakta oss

Fyll i dina kontaktuppgifter, så kontaktar vi dig inom kort, eller kontakta oss direkt på 021-801260 eller info@larm-sakerhet.se